top of page
cansu_güzel_resim.JPG

Hakkımda

Diyet sadece zayıflamak değil,doğru beslenmeyi öğrenerek hem psikolojik hem fiziksel olarak vücudunuza yapacağınız en değerli yatırımdır.Benim için önemli olan sağlıktır zaten sağlıklı beslenme sonrası istenilen görünüme kavuşmak kaçınılmaz olacaktır.

İzmir Atatürk Lisesi'nden 2012 yılında mezun oldum. HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezunum.

 Akademik kariyerime şuan Ege Üniversitesi Fitoterapi (bitkilerle tedavi) bölümünde yüksek lisans yaparak devam etmekteyim.

Klinik olarak son 1.5 yıldır Bornova Özel Yedigün Tıp Merkezi'nde her türlü hasta grubunda (sporcu-gebe ve emziren-diyabet-tiroid hastalıkları-insülin direnci-çocuk beslenmesi-kilo alma...)  klinik diyetisyen olarak hizmet verdim. Öncesinde ise Ege üniversitesi araştırma hastanesinin tüm bölümlerinde,Behçet Uz Çocuk Hastanesinin Endokrin,Poliklinik,Enfeksiyon,Nefroloji,Yanık...gibi bir çok bölümünde,Alsancak'ta bulunan özel muayenehanelerde kişilerin bireysel diyetlerini ve tıbbi beslenme tedavilerinin düzenlenmesinde,Tepecik Hastanesi ek binasında  özellikle diyaliz hastalarına ve ayaktan takipli hastalarla gerek staj dönemlerimde gerek mezuniyet sonrası dönemde birebir çalıştım.2020 Haziran itibariyle de Bornova'da kendi kliniğimde hasta/danışan kabul etmekteyim.

Hakkımda: Hoş Geldiniz
bottom of page